tłumaczenia z języka angielskiego

Biuro tłumaczeń Warszawa

Oferujemy tłumaczenia zwykłe jak również poświadczone z następujących języków: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski oraz szwedzki. Jednak, na życzenie klientów jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie z wielu innych języków.
Jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do potrzeb zamawiających. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz możliwość negocjacji przy większych zamówieniach.

Jako wieloletni tłumacze przysięgli doskonale rozumiemy potrzeby polskiego rynku tłumaczeniowego oraz wszystkie zagadnienia z nim związane. Najważniejsza dla nas jest jakość oferowanej usługi, terminowość oraz zadowolenie klientów. Współpracujemy z zespołem wykwalifikowanych tłumaczy oraz weryfikatorów.

Tłumaczenie materiałów nieedytowalnych – oferujemy wersje językowe materiałów nieedytowalnych np. foldery reklamowe.
Tłumaczenie poświadczone – to specjalny rodzaj tłumaczeń pisemnych związany z wymogami polskiego prawa odnośnie do tłumaczeń pisemnych materiałów przedkładanych organom administracji państwowej. Tłumaczenie takie posiada specjalną formę i jest poświadczane przez tłumaczy przysięgłych, którzy ponoszą odpowiedzialność zawodową przed Ministrem Sprawiedliwości RP. Tłumacz własnym podpisem i pieczęcią potwierdza zgodność tłumaczenia z przedstawionym mu dokumentem.
Oferujemy także tłumaczenie tekstów specjalistycznych z zakresu medycyny, technicznych, chemicznych, informatycznych, stron internetowych oraz inne. Możecie Państwo powierzyć nam teksty z ekonomii, prawa, dokumenty z zakresu bankowości, rachunkowości, finansów, technologii, a także materiały reklamowe.

Każdy powierzony nam dokument oceniamy przed podjęciem działania. Cena uzależniona jest od stopnia trudności tekstu.

Na życzenie zamawiających oferujemy tłumaczenia ustne.
Precyzja przygotowywanych przez naszą firmę tłumaczeń wynika z wieloletniej praktyki osób zatrudnionych i współpracowników, których wysokie kwalifikacje oparte są na biegłej znajomości języków obcych. Poszerzają oni stale wiedzę specjalistyczną, konieczną do odpowiedniego tłumaczenia.

Tłumaczenia oferujemy głównie firmom, ale także instytucjom oraz osobom fizycznym z całej Polski jak też z Unii Europejskiej. Pośród naszych klientów są duże, międzynarodowe korporacje, agencje rządowe jak i mali oraz średni przedsiębiorcy.
Niezależnie od tego, czy wykonujemy przekłady techniczne, marketingowe, ekonomiczne, prawnicze czy medyczne, nasze usługi zawsze charakteryzują się terminowością i wysoką jakością.

W przypadku stałej umowy o współpracę oferujemy wygodny cennik na tłumaczenia poświadczone jak również zwykłe i ustne.
Strona przeliczeniowa jest to jednostka rozliczeniowa przyjęta przez agencję tłumaczeń do wyceny zlecenia. Do wyceny materiałów służy tekst docelowy (tekst po tłumaczeniu), a nie źródłowy (tekst przeznaczony do przetłumaczenia).
Ponieważ język polski jest wyjątkowo rozwlekły w słowach, po wycenie pliku, który ma być przełożony z języka obcego na polski, znaków może być ok. 10-15% więcej niż jest ich w materiale źródłowym. Odwrotna zasada obowiązuje w przeciwną stronę: przy wycenie tekstu napisanego w języku polskim, plik w języku obcym może być krótszy o ok. 10%.
Jednostką rozliczeniową jest 1600 oraz 1125 znaków ze spacjami (zzs). Znaki ze spacją nazywane są również kliknięciami na klawiaturze, czyli: przecinek, spacja, średnik, dwukropek też jest kliknięciem i także liczony jest w ogólnej wycenie tłumaczenia. 1600 zzs stosuje się jako stronę przeliczeniową jeśli mówimy o tłumaczeniu zwykłym, nieprzysięgłym, wykonanym bez poświadczenia pieczęcią i podpisem tłumacza przysięgłego. Ważne jest natomiast, że może je wykonać tłumacz nieposiadający uprawnień tłumacza przysięgłego. Tłumaczenie poświadczone ustawowo zawsze jest rozliczane jako 1125 zzs za stronę.

© Biuro Tłumaczeń Warszawa IMS Translations - Wszelkie prawa zastrzeżone
Webmaster - ITB Vega, Tłumaczenia z angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, szwedzkiego Warszawa
language / język:
tłumaczenia z angielskiego - English
tłumaczenia z angielskiego - polska wersja
Izabela Śnigurska
Tel.
+48 695 042 946

E-mail:
ims@ims-translations.pl